O nás

Filosofie TK Hostýnská


Tenisový klub Hostýnská založený v roce 2001 se nachází v areálu ZŠ Hostýnská na Praze 10 v Malešicích. V současné době disponuje třemi tenisovými dvorci s povrchem lano-wimbledon (umělá tráva). Cílem TK Hostýnská je podporovat rozvoj tenisu v České republice zvláště tenisu mládežnického. Tenisový klub Hostýnská má na starost již kolem 100 dětí, které trénují kvalifikovaní trenéři. TK Hostýnská se zaměřuje na závodní i rekreační tenis. Závodní hráči jsou registrováni v TK Hostýnská.

Cílem TK Hostýnská je učit děti tenisu zábavně i efektivně tak, aby se děti při výuce tenisu pobavily i se ho správně naučily. S tím je spojené rozšíření členské základny dětí, pořádání doprovodných tenisových akcí pro děti včetně tenisových kempů a tenisových turnajů.

TK Hostýnská nabízí dětem, po dohodě se základní školou, možnost trénování v dopoledních hodinách v rámci učebního plánu v průběhu normální školní výuky. Děti mají velmi snadný přístup na tréninky, jelikož tenisové dvorce se nacházejí v bezprostřední blízkosti školy. Pro děti z prvních tříd ZŠ je veškerý tenisový tréninkový program zdarma.

Všechny děti se mohou účastnit veškerých akcí, které bude TK Hostýnská pořádat, ať už se bude jednat o dětské turnaje, Den dětí či tenisové kempy. Pokud dítě nemá tenisovou raketu, je možnost zapůjčení popř. trenéři rádi poskytnou informace o vhodné raketě pro Vaše dítě.


O letních prázdninách Vám nabízíme možnost účasti na tenisových kempech ITC Prague viz. www.internationaltenniscamps.com


copyright Arectus Multimedia, s.r.o., tkhostynska.cz